22 лютого 2018 року під час сесії міської ради Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, грубо порушивши регламент, проштовхнув зміни до б’юджету. Відтак ремонт мереж водопостачання та водовідведення, які перебувають на балансі концесіонера ТОВ “Білоцерківвода”, знову здійснюватимуть коштом міської громади.

Нагадаємо, що 1 лютого на позачерговій сесії під час розгляду питання про зміни до б’юджету міста на 2018 рік депутати підтримали пропозицію депутата-свободівця Юрія Оселедька вилучити з переліку заходів для фінансування ремонт цих мереж.

Саме ці кошти вчергове пропонують депутатам витратити на ті ж самі об’єкти.

“Наша фракція стоїть на позиції, що “Білоцерківвода” зобов’язана утримувати та модернізувати мережі лише за власний рахунок. Ми вчергове запропонували зняти це питання. Міський голова пообіцяв поставити усі пропозиції на голосування. Замість цього, грубо знехтувавши регламентом та ініціятивами депутатів, похапцем поставив питання на голосування в цілому. Більшість депутатів так і не зрозуміла, за що вони проголосували. Лише мінімальною кількістю голосів міський голова знову пролобіював інтереси монополіста”, – наголосив керівник фракції “Свободи” у Білоцерківській міськраді Володимир Панасов.

Порушення регламенту міським головою на цьому не закінчилися. З власної ініціятиви, без жодного процедурного рішення Дикий одноосібно зняв з розгляду сесії питання переобрання виконавчого комітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *