26 березня 2017 року активісти Білоцерківського “Сокола” провели захід зі знищення наркореклами, якою обмальовано будинки та паркани міста. Всього було зафарбовано більше 20 надписів.

Молоді націоналісти протягом усієї акції отримували схвальні відгуки від місцевих мешканців за боротьбу із цим злом.

“Як і у багатьох інших заходах, що ми проводимо, сенс один: ми не збираємося чекати, поки, через бездіяльність відповідних органів проблема знищуватиме наше майбутнє, перетворюючи молоде покоління у слабку та залежну біомасу”, ‒ прокоментував голова Білоцерківського осередку ВГО “Сокіл” Олександр Яременко.

Один напис активісти помітили на будівлі Технолого-економічного коледжу БНАУ, сторож якого запевнив молодих націоналістів, що вони виправлять це найближчим часом. Соколята висловили сподівання, що це так і буде. Бо в інакшому разі патріоти рано чи пізно прийдуть і замалюють його самі, якщо власники будівлі на це не здатні.

Білоцерківські сокільці висловили вдячність ЖЕКу №6 та ДЖКГ за співпрацю та допомогу. Варто зазначити, що комунальні служби також намагаються боротися з цією проблемою. Шкода, що правоохоронні органи за такий довгий період часу досі не змогли знайти цих ділків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *