8 вересня 2016 року перед початком сесії Білоцерківської міської ради депутат від ВО “Свобода” Вадим Кошель запропонував виключити з порядку денного питання “Про затвердження об’єкта міської комунальної власності по бульвару Княгині Ольги, 3а до приватизації шляхом продажу на аукціоні”. У зв’язку з цим було підготовлено депутатський запит.


“До Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” звернувся голова ОСББ “Княжий дім” Дончук В.В., який стверджує, що 23.03.2016 року управління комунальної власності міської ради незаконно зареєструвало право власності територіальної громади міста на нежитлове приміщення площею 15, 2 м2 за адресою бульвар Княгині Ольги, 3а. Зазначене приміщення, згідно з технічною документацією, є ліфтерською. Основним правовстановлюючим документом, згідно з яким ухвалювалося рішення щодо реєстрації права власності, була довідка, видана управлінням комунальної власності Білоцерківської міської ради від 20.01.2016 №01-31/21 за підписом начальника управління Міхєєва В.Л. Водночас на момент видачі довідки 100% квартир багатоквартирного будинку перебувало у приватній власності, що не могло бути не відомо Міхєєву В.Л. Таким чином, в діях начальника управління комунальної власності Білоцерківської міської ради вбачається склад злочину, передбаченого ст. 358 та ст. 364 Кримінального кодексу України”, – йшлося у запиті Вадима Кошеля.
19 серпня 2016 року постійна комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту розглянула це питання і одноголосно рекомендувала не виносити його на сесію. Більшість депутатів відмовилася знімати це питання з розгляду, не зважаючи на вищенаведені аргументи свободівців. У день проведення сесії міської ради було призначене судове засідання по справі законності приватизації вказаного приміщення.
Захисником ОСББ у судовому процесі був депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максим Запаскін. Суддя розглянула матеріали справи і задовольнила прохання юриста-свободівця, зобов’язавши міську раду зупинити всі подальші дії зі спільним майном співвласників.
Отримавши на руки ухвалу суду, депутати облради свбодівці Максим Запаскін та Вячеслав Хмельницький повернулися на сесію міської ради. Націоналісти вручили судове рішення Білоцерківському міському голові Дикому. Здійнявши галас, представники влади відмовлялися виконувати судове рішення. Міський голова дослухався лише до свого радника з юридичних питань та поставив на голосування про вилучення з порядку денного злощасного питання.
Наприкінці сесії влада вчергове показала свою позицію щодо ОСББ, проваливши рішення “Про створення МНКП “Муніципальний фонд підтримки ОСББ та модернізації житла м. Біла Церква”. Цей проект рішення підготував депутат облради Максим Запаскін. Доповідати про нього на сесії мав депутат міської ради Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *