Як повідомив голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв, білоцерківська міліція тероризує наймолодших учасників мирних акцій протесту: вочевидь, пікетування Білоцерківського міського відділу міліції, яке відбулося 8 лютого 2014 року, добряче зачепило начальника відділу Олександра Грибенникова. Він знайшов “найслабкішу ланку” – учнів старших класів, активних учасників білоцерківського Майдану; 9 лютого правоохоронці приходили до них додому, а 10 лютого – і в школу. Хлопців викликали з уроків на бесіди зі співробітниками міліції, які намагалися взяти в них свідчення та скласти протоколи. Молоді учасники мирних акцій на підтримку Майдану в Білій Церкві відмовляються відповідати міліціянтам, посилаючись на статтю 63 Конституції України.
“З багатьох сотень пікетувальників для морального тиску та пресингу міліція обрала саме школярів. Вони не йдуть до дорослих людей, бо розуміють, що фактично їм немає чого пред’явити. А на дитину візит міліціянта в школу справить гнітюче враження, ще й може нашкодити репутації серед однокласників та вчителів.
Це є залякування молоді, яка має громадянську позицію та за власним бажанням бере активну участь у мирних акціях протесту. Ми надаємо школярам моральну та юридичну підтримку, а опозиційні депутати Білоцерківської міської ради готують до чергової сесії відповідну заяву”, – прокоментував голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *