27 квітня 2018 року Білоцерківська міська рада одностайно підтримала звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Ради нацбезпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Автором проєкту рішення виступив секретар Білоцерківської міськради, представник фракції ВО “Свобода” Вадим Кошель.

“До мене як до депутата Білоцерківської міської ради звернулася Білоцерківська рада церков. Ми, націоналісти, підтримуємо стурбованість духовенства та вимагаємо припинення поширення ідей сексуальних збочень, особливо серед дітей”, – наголосив Вадим Кошель.

У зверненні наголошується, що сім’я є природним та основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави, що закріплено низкою чинних нормативно-правових актів. Але поряд з тим, у державі є низка проблем, пов’язаних із нерозумінням традиційних для України моральних, духовних та християнських цінностей, відсутнє розуміння сім’ї як законного союзу чоловіка і жінки, які народжують і виховують дітей.

У зверненні наведено низку зауважень до чинних нормативно-правових актів України та висловлено прохання врахувати ці пропозиції з метою захисту і розвитку інституту сім’ї у суспільстві й подолання негативних соціяльних явищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *