26 вересня 2020 року Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» провела урочисті збори, на яких представила кандидатів до Київської обласної, Білоцерківської районної та міської рад. Вадим Кошель очолив виборчий список націоналістів у міську раду та зареєстрований кандидатом на посаду міського голови. У роботі зборів взяв участь Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Перед початком заходу за сумною свободівською традицією націоналісти хвилиною мовчання вшанували загиблих побратимів. Це 19 Героїв Небесної Сотні та 47 свободівців, які загинули у горнилі російсько-української війни, а також партійці, що пішли з життя внаслідок хвороб та нещасних випадків. Серед них і білоцерківці – бійці східного фронту Ігор Каплуненко та Віталій Коломієць, а також колишній голова білоцерківської «Свободи» Олександр Хозєєв.

Захід розпочав почесний гість – давній друг білоцерківської «Свободи», голова ГО «Перший батальйон українських військових капеланів» Руслан Бусько.

До слова запросили мам загиблих Героїв російсько-української війни Тетяну Каплуненко та Тамару Коломієць.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у своєму виступі наголосив: «У Білій Церкві сформована потужна команда, яка об’єднана національними цінностями та готова гідно представити «Свободу» в радах різних рівнів. Наші кандидати вміють працювати, реалізовувати потенціал, іти до мети, щоб показати, якою має бути українська влада для людей. Вадим Кошель очолив виборчий список націоналістів у міську раду та є кандидатом на посаду міського голови. Вадим два роки року обіймав посаду секретаря міської ради, і саме за принципову позицію його незаконно звільнили. Ми виграли суд щодо поновлення на посаді. Не дочекавшись виконання постанови суду, частина депутатів повторно винесла протизаконне рішення про звільнення Кошеля, тож ми знову в судах. Вадим користується авторитетом у Білій Церкві, він є молодим, грамотним, досвідченим і достойним кандидатом».

Голова Київської обласної організації ВО «Свобода», голова фракції ВО «Свобода» у Київській обласній раді, Перший номер у списку кандидатів до Київської обласної ради від ВО «Свобода» Ігор Сабій представив кандидатів до Київської обласної та Білоцерківської районної рад. А керівник Білоцерківського виборчого штабу ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький – кандидатів до Білоцерківської міської ради.
Захід відбувся в дендропарку «Олександрія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *