На Замковій горі, біля пам’ятника Ярославу Мудрому відбулося урочисте нагородження переможців Фестивалю дитячої творчості «Українцем бути круто!», організованого Білоцерківською міською організацією ВО «Свобода».

Націоналісти вручили подарунки дітям-переможцям номінаціях «Відео», «Малюнок» та «Текст».

«Від імені міської організації ВО «Свобода» і журі конкурсу дякуємо діткам та їхнім батькам за творчий доробок. Зробити підсумковий вибір було нелегко, адже робіт було багато, і вони всі достойні перемоги. Разом ми довели, що діти Білоцерківщини найталановитіші, найпатріотичніші. Результати Фестивалю повністю спростовують твердження деяких представників влади про нібито «низьку якість» наших дітей. Перед тим, як заявляти такі дурниці, просто поспілкуйтесь з дітками. Думаю, після цього язик у вас не повернеться казати подібне. З таким потужним поколінням ми точно переможемо!», – наголосив голова журі Фестивалю, депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький.

Нагороди переможцям вручали голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Сергій Яременко, депутат-свободівець Київської облради Максим Запаскін, депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадим Кошель, а також члени журі: Голова Київської обласної спілки художників Олександр Дмитренко, в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Наталія Бендерець, завідуюча бібліотеки №9 Катерина Волинець.

Додатково були відзначені переможці в боротьбі за Приз глядацьких симпатій.

Результати Фестивалю за посиланням: https://svoboda-bila.org.ua/rezultaty-festyvaliu-dytiachoi-tvorchosti-ukraintsem-buty-kruto/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *