24 серпня 2020 року у День Незалежності України, активісти Білоцерківських організацій ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» долучилися до святкового мітингу біля погруддя Тарасу Шевченку.

Під час вітального слова депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький наголосив: “День Незалежності України має бути найсокровеннішим святом для кожного українця, адже виходячи в цей день на мітинги, акції ми віддаємо свою шану всім тим, хто загинув за нашу державу. Ми маємо пам’ятати подвиг тих Героїв, надихатися ним і ми обов’язково переможемо!”.

З нагоди Дня Незалежності Вячеслав Хмельницький вручив найвищу нагороду Київської області «Орден за заслуги перед Київщиною» Герою російсько-української війни білоцерківцю Богдану Пантюшенку, який більше п’яти років провів у російському полоні, але не зламався та залишився вірним сином України. Вояка подякував націоналістам за вручену нагороду та заявив: “Сьогодні , приспавши суспільство брехнею, пропагандою, маніпулюючи словами, втома від війни, вони вільно ходять поміж нас не ховаючись, не поважають нашу історію, мову, плюють на наші цінності, нав‘язуючи цінності недолугого, цинічного сусіда. Ми, українське суспільство, просто зобов’язані присікати будь-які дії цих негідників спрямованих проти нашої Батьківщини. Ми вільні і незалежні, хоч гідра рускава міра лізе з усіх шпаринок методами гібридної війни, я впевнений, що разом ми обов‘язково переможемо. Слава Україні! Слава нашим героям!”

Ще один «Орден за заслуги перед Київщиною» націоналіст вручив директору некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №3» Тетяні Дідич за вагомий внесок у боротьбу з епідемією коронавірусу.

Урочистості завершилися ходою центральною вулицею міста та покладанням квітів до портретів Героїв російсько-української війни та Небесної сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *