20 листопада 2014 року відбулося засідання Білоцерківської міської ради, де розглядалося питання конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”. Біля будівлі відбулася протестна акція, учасники якої вимагали не голосувати за це питання у зв’язку з численними порушеннями законодавства. Але “екс-регіонали”, міський голова Василь Савчук і “бютівці” проігнорували звернення громади.

Білоцерківські свободівці завжди рішуче виступали проти передачі фірмам з сумнівним походженням майна громади. У цьому випадку в конкурсі перемогло підприємство, що лише нещодавно зареєстроване, а заявки підприємств, які реально могли стати хорошими концесіонерами, були відхилені. Громада не була проінформована про ініціювання конкурсу, а доступ до інформації довелось отримувати через суд.

Аналогічна ситуація склалась два роки тому, коли в такий же спосіб комунальне підприємство “Білоцерківводоканал” було передано в концесію. Внаслідок цього тарифи на воду в Білій Церкві зросли удвічі, а якість водопостачання не покращилася.

По закінченню засідання депутати-запроданці та міський голова Василь Савчук довго не наважувалися вийти з міської ради, адже на вулиці на них чекали обурені виборці та сміттєві баки. А одіозний депутат Олександр Ліневич, який був кандидатом у народні депутати по мажоритарному округу від Радикальної партії Ляшка, прийняв “радикальне” рішення і втік через вікно.

Янукович не очікував, що народ розплатиться за усі його злочини. Так само і місцеві депутати, які голосують виключно в інтересах власної кишені, не очікують, що білоцерківці спитають з них за розкрадений б’юджет і продане комунальне майно. Але депутати-свободівці підтримали громаду – не проголосували за це рішення, а згодом спокійно вийшли поспілкуватись з містянами. Водночас всі, хто голосував попри волю громади, ховалися, як щурі, від своїх же виборців“, – зазначив один з чотирьох депутатів від ВО “Свобода” В’ячеслав Хмельницький.

Мітингувальникам, серед яких було багато активістів Революції гідности, довелося згадати навички блокування транспорту з “тітушками”. Перед початком сесії активісти помітили підозрілий автобус біля міської ради. В ньому сиділи молоді не місцеві хлопці з червоною клейкою стрічкою на рукавах. Цього разу міліція адекватно відреагувала на ситуацію і допомогла свободівцям з членам громадського формування “Щит” затримати підозрілих молодиків.

Громада Білої Церкви пройшла випробування на місцевому та столичному Майданах. Люди усвідомлюють свою силу, право та гідність. Нас вже не злякати ні “тітушками”, ні погрозами чиновників. Ми будемо стояти над душею у цих зрадників та вимагати дотримання закону“, – заявив голова Білоцерківської міської організації Олександр Хозєєв.

 Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *