22 лютого 2019 року активісти Білоцерківської організації ВО «Свобода» відвідали презентацію книги «Майдан від першої особи», що відбулася у торгово-промисловій палаті.

Цей збірник є продовженням серії видань, здійснених Українським інститутом національної пам’яти у межах проєкту «Майдан: усна історія». У книзі подано фрагменти спогадів та свідчень очевидців протестних акцій у регіонах, що відбувалися під час Революції гідности.

«Революція була не пересічною подією, а загальнонаціональним поступом революцією свідомости. Ми підняли на новий рівень наш гімн та прапор. Повернули славу нашим національним героям. Підняли українське духовенство на новий рівень. Кожен, хто виймав бруківку на Хрещатику, вкладав замість неї свою душу та кров. На жаль, не все вдалося, не всі завдання революції виконані. Але наше завдання допрацювати те, що не встигли за 5 років і ми то зробимо!» – запевнив учасник Революції гідности, секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель. Націоналіст подякував усім, хто був на Майдані та розповів про трагічні будні в центрі української столиці та білоцерківському Майдані.

Окрім того, активіст Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Микола Хозєєв розповів про участь та вклад в революцію свого брата Олександра Хозєєва, який під час Революції гідности очолював білоцерківську «Свободу».

Представники різних християнських конфесій провели спільну молитву за душі полеглих на Майдані. Після вшанування пам’яти загиблих героїв хвилиною мовчання присутні мали змогу ознайомитися зі збіркою та поспілкуватися між собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *