31 липня 2018 депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” Сергій Яременко, Максим Запаскін та голова київського обласного осередку ВГО “Сокіл” Олександр Яременко взяли участь у засіданні комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів Білоцерківської міської ради.

Одне з питань, яке розглядала комісія, ініціював голова фракції ВО “Свобода” у Білоцерківській міській раді Володимир Панасов – щодо перейменування вулиці Заводської на честь загиблого рятувальника, заступника начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Київській області, підполковника служби цивільного захисту Максима Глазкова.

Члени комісії одностайно підтримали пропозицію.

Також націоналісти звернули увагу комісії, що в Білій Церкві залишилися близько 15 вулиць, не перейменованих у ході декомунізації. Свободівці наполягли, що міська рада має право закінчити процес декомунізації та дерусифікації відповідно до закону “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Свободівці запропонували перейменувати вул. Декабристів на вул. ім. Ігоря Каплуненка, вул. Пролетарську на вул. ім. Олександра Шкурка – загиблих у московсько-української війни героїв-білоцерківців.

“Комісія одностайно підтримала пропозицію свободівців щодо увічнення пам’яти про героя-рятувальника Максима Глазкова. Також я оголосив про нашу позицію щодо необхідности перейменування деяких вулиць, яка скоро буде підкріплена відповідними зверненнями депутатів-націоналістів та мешканців міста”, – розповів Сергій Яременко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *