Депутати Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький та очільник Білоцерківської «Свободи» Сергій Яременко, депутат Білоцерківської міської ради Вадим Кошель та активіст місцевої «Свободи» Андрій Іванченко передали громадській організації “Ми -особливі” спортивне обладнання. Зокрема за сприяння ВО «Свобода» у навчальному приміщенні встановлено шведську стінку та подаровано обладнання для занять спортом з дітьми, які мають інвалідність.

«Одним з напрямків роботи з дітьми, які мають інвалідність є заняття спортом. Психологічний розвиток дитини напряму залежить від її фізичного стану, тому особливу увагу потрібно приділяти фізичному навантаженню. ВО «Свобода»  давно співпрацює із ГО “Ми -особливі”. Шведську стінку ми встановили ще в березні, але карантин вніс свої корективи. Не маючи змоги займатися малеча отримала ряд негативних наслідків, а цікаве обладнання чекало до сьогодні. Ми надіємося скоро відновиться гурткова робота та дітки будуть ефективно займатися спортом», – прокоментував Вячеслав Хмельницький.

«Батьківський колектив ГО “Ми -особливі” щиро вдячні ВО «Свобода» за подарунки – обладнання для занять дітям з особливими потребами! Вдячні за Ваше добре серце та постійну підтримку важливих проєктів, що стосуються здоров’я дітей! Ми дуже цінуємо, що у Вас пріоритетом є здоров’я та освіта дітей з інвалідністю!», – наголошує один із координаторів проекту ГО “Ми -особливі” Любов Курінна.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *