9 березня 2019 року в Білій Церкві в Будинку органної та камерної музики активісти міської організації ВО «Свобода» відвідали Концерт народного аматорського хору «Від серця до серця».

Після концерту до слова запросили секретаря Білоцерківської міської ради, депутата від ВО «Свобода» Вадима Кошеля.

«Надзвичайно приємно побувати у цьому Храмі культури і мови, особливо у Шевченківські дні. Адже без культури неможливе існування нації. Дякую колективу за неперевершений концерт. Окрема подяка художньому керівнику за те, що з його ініціятиви та спільними зусиллями вдалося зберегти наш хор», – наголосив Вадим Кошель.

«Із радістю відгукнувся на запрошення та із величезним задоволенням прослухав концерт. Ця неординарна подія – ще одне підтвердження того, що білоцерківська земля повниться талантами. Тарас Шевченко доносив до нації культуру та історію через слово, сьогодні наш хор робить це піснею. Бажаю учасникам колективу здоров’я, наснаги, перемоги. Адже ми спільно робимо одну справу – боремося з українську Україну», – наголосив під час виступу перед громадою депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» В’ячеслав Хмельницький.

Після завершення концертної програми націоналісти від імені усіх білоцерківських свободівців подарували квіти учасникам хору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *