Із 30 березня по 1 квітня 2018 року у Білій Церкві в боксерському клубі “Каменяр” відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Гетьмана України Івана Мазепи.

Змагання організовано за підтримки народного депутата України від ВО “Свобода”, голови Федерації боксу м. Біла Церква Олександра Марченка, а також колективів ПП “Каменяр” та “ТДВ “Білоцерківський кар’єр”.

1 квітня відбулися фінальні поєдинки та церемонія нагородження переможців та призерів змагань.

Окрім народного депутата Олександра Марченка в урочистостях взяли участь секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель, голова фракції ВО “Свобода” Володимир Панасов, старший тренер СК “Каменяр” та секретар змагань, активіст Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Кирильченко.

“Дякую усім, хто долучився до організації та проведення змагань. Ми започаткували цей турнір серед дітей і підлітків не тільки для того, щоб привернути увагу до спорту, а й для того, щоб виховати гідне майбутнє покоління та виростити гідну заміну собі. З кожним роком наш турнір пам’яти Гетьмана України Івана Мазепи набирає обертів: більшає кількість учасників, зростає майстерність боксерів, бої з кожним роком стають видовищнішими”, ‒ наголосив Олександр Марченко.

У “мазепинському” турнірі взяли участь 118 юних спортсменів з шести областей України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *