30 травня 2019 року відбулася чергова сесія Київської обласної ради. Фракція ВО «Свобода» присутня в повному складі взяла активну участь у роботі сесії.

Нагадаємо, що 17 травня 2019 року відбулися зміни в Київській обласній раді, деякі фракції, прихильні до керівництва Київської обласної адміністрації, утворили коаліцію та змінили голову ради. Фракція ВО «Свобода» до коаліції не увійшла.

Основним питанням, яке розглядали на сесії – це затвердження обласного б’юджету на 2019 рік, підтримка обласних програм розвитку.

Депутати змінили деяких голів постійних комісій, зокрема тих, які очолювали свободівці.

Під час внесення змін до Комплексної програми «Розвиток сільського господарства та сільських територій Київської області на 2018-2019 роки» член фракції ВО «Свобода» Євген Чубук зауважив: «Необхідно створювати умови для розвитку фермерських господарств, а не спрямовувати кошти, наприклад, як минулого року 1,9 млн грн для стендів на сільськогосподарських виставках. Сьогодні важливо, щоб сільське господарство розвивалось, потрібно заохочувати фермерів, а не просто додавати по 5–10 млн гривень, які досі не використані. На нашу думку, важливо збільшити фінансування Програми на 1,5 млн грн для боротьби з африканською чумою свиней. Це питання дійсно хвилює фермерів і є загрозою для господарств. Ми не будемо голосувати за ті зміни, що навіть не виносились на розгляд профільних комісій».

З РІЗКОЮ ЗАЯВОЮ З ТРИБУНИ РАДИ ВИСТУПИВ ТАКОЖ І ДЕПУТАТ ІГОР ДОМБРОВСЬКИЙ, ЯКИЙ ВКОТРЕ НАМАГАВСЯ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ДЕПУТАТІВ, ГРОМАДИ ТА ОРГАНІВ ВЛАДИ ДО СИТУАЦІЇ В ІРПЕНІ, ДЕ ЧАСТО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОБИТТЯ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ.
Позицію фракції ВО «Свобода» з приводу ситуації у Київській обласні раді озвучив голова фракції Ігор Сабій: «Все що відбувається в раді не піде на користь Київській області, не дасть можливості отримати людям послуги за ті кошти, що вже сплачені до б’юджету. Велика ймовірність, що будуть оскарження, внаслідок чого б’юджет знову буде заблокований. Депутати Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звертаються до Президента України, чинної Верховної Ради України провести восени дочасні місцеві вибори, щоб жителі Київської області дали політичну оцінку діяльності таких депутатів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *