12 квітня 2015 року у великодньому Богослужінні в храмі св. Миколая м.Фастова взяв участь народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Марченко. Перед освяченням пасок святі отці Михайло і Олег з благословення Патріарха всея Русі-України УПЦ КП Філарета вручили Олександру Марченку Орден Архистратига Михаїла. Про це повідомив керівник фастівської міської організації ВО «Свобода», депутат міськради Геннадій Яковюк.

Олександр Марченко відомий у Фастові своєю меценатською діяльністю, допомогою у будівництві Собору св. Миколая у центрі міста. Народний депутат-свободівець постійно відвідує зону АТО і передає допомогу захисникам української держави. Минулого року його було поранено, а після лікування у шпиталі обрано до парламенту по мажоритарному округу у місті Білій Церкві, що на Київщині.

«Фастівські свободівці пишаються тим, що мають такого побратима, який усі свої зусилля докладає до обстоювання української державності у стінах парламенту і поза ним», – заявив Геннадій Яковюк.

Прес-служба Фастівської міської організацій ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *