1 березня 2013 р. у Білій Церкві відбувся прийом громадян депутата Верховної Ради України від фракції ВО “Свобода” Олега Гелевея. До народного депутата у громадську приймальню прийшло близько 30 містян. Прикметно, що Олег Гелевей перший депутат ВР України поточного скликання, який провів особистий прийом громадян у цьому районному центрі.

Переважна більшість звернень стосувалися соціального характеру. Йшлося про невиконання рішень суду щодо виплат компенсацій дітям війни та чорнобильцям. Також до депутата звернулися громадяни міста та працівники КЗ КОР “Білоцерківський протитуберкульозний диспансер” з проханням втрутитися в ситуацію із закриттям дитячого протитуберкульозного відділення, яке обслуговує 13 районів області.

До депутата-свободівця звернулися мешканці Київської області та міста з проханням заборонити відновлення будівництва сталепрокатного металургійного комбінату поблизу Білої Церкви та розробку родовища з видобування циркон-рутил-ільменітових руд. Ці підприємства несуть страшну екологічну небезпеку всім мешканцям Надросся (приблизно 3 млн. населення) та будуватимуться всупереч категоричної заборони громади. Також до народного депутата звернулися обдурені інвестори Білоцерківського “елітацентру” ТОВ “Екобуд” з проханням допомогти повернути вкладені кошти чи отримати квартири.

“Люди скаржилися на підприємство ТОВ “Екобуд” та директора підприємства М.П. Романа, який ще в 2006 р. взяв кошти та зобов’язався побудувати квартири вкладникам. Вже минуло 7 років, а квартири не побудовані і грошей не повернуто. Сам директор підприємства Микола Роман, відмовляється зустрічатися з інвесторами та повертати людям гроші.

Міська влада, на прохання розібратися в ситуації, відповідає, що це проблеми інвесторів. З приводу цієї проблеми я скерую депутатське звернення прокурору області та залучу Білоцерківську міську організацію ВО “Свобода”, щоб зробити все можливе аби в Романа під ногами земля горіла”, – наголосив Олег Гелевей.

За результатами прийому народний депутат-свободівець скерує низку депутатських звернень та запитів щодо вирішення питань, із якими звернулися мешканці міста та області.

Фото з події: https://picasaweb.google.com/102652274152528116947/BHLYMB

Відео з прес-конференції: https://svoboda-bila.org.ua/index.php/media/2012-03-03-12-03-21/115-gelevey1

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *