20 квітня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради, свободівець Вадим Кошель разом із головою Київської обласної організації ВГО “Яворина” Ольгою Філюк та головою Київської обласної організації ВГО “Сокіл” Олександром Яременком відвідали Хмельницьку міську раду.

Націоналісти взяли участь у екскурсії міською радою Хмельницька для місцевої молоді та у моделюванні роботи міської ради. Відбулася зустріч із керуючим справами Хмельницької міської ради Юлією Сабій, яка поділилася досвідом у багатьох сферах своєї діяльності, зокрема про роботу з молоддю.

Також свободівці відвідали гала-концерт, на якому відбулося нагородження переможців конкурсу декламації “Слово Нації”.

“Надихаюче відрядження, насичений досвідом день. Ми стали свідками серйозної роботи з молоддю ‒ це інститут громадянства, що має бути у кожному куточку держави, яка хоче мати обізнаних громадян. Більшість населення не розуміє елементарних принципів самоврядування, можливо, через це вони потім невдоволені своїми обранцями, але це вже не стосується великої частини молоді Хмельницького. Отриманий досвід обов’язково втілимо у Білій Церкві вже найближчим часом”, ‒ прокоментував Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *