20 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок привітав голову Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА Теодора Дячуна із 90-річчям. Заходи з нагоди ювілею комбатанта Української Повстанської Армії відбулися в селі Мазепинці Білоцерківського району на Київщині. Водночас там свободівці спільно з іменинником вшанували 378-річчя Гетьмана Івана Мазепи.

Вітаючи вояка-повстанця, очільник ВО “Свобода” наголосив, що він гордий вітати славетного упівця з ювілеєм.

“Нам дуже важливо відчувати Ваше побратимське плече. Тому що Ваш життєвий шлях ‒ це шлях українського героя-патріота.

Оті сотні й тисячі наших героїв, які загинули в Небесній сотні й у московсько-українській війні ‒ вони зі зброєю захищали українську землю, в тому числі, завдяки й Вам. Завдяки Вашому прикладові, завдяки Вашому життєвому шляху, на якому вони вчилися. Для українців ця війна буде однозначно переможною і закінчиться вона розвалом московської імперії, за що українці боролися багато-багато років.

Я щасливий і гордий із того, що маю нагоду вітати Вас із ювілеєм. Зичу, аби ще не одне десятиліття Ви прослужили во ім’я Великої України. Бо вже сам факт Вашої появи піднімає дух тим, хто навколо Вас. Дякую Вам за мужність, мудрість, шляхетність і відвагу”, ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Своєю чергою, Теодор Дячун подякував ВО “Свобода” за політичну боротьбу та висловив націоналістам свою підтримку: “Будемо підтримувати Ваші починання і добрі діла. Бо ви ‒ послідовники УПА в боротьбі за Українську державу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *