До мене по допомогу як до народного депутата України звернувся трудовий колектив підприємства об’єднання громадян «Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих».

Підприємство об’єднання громадян «Білоцерківського УВП УТОС» є унікальним не тільки для Київської області, але і всієї України, оскільки завдяки його роботі соціально захищеними є понад 1,5 тис. людей з інвалідністю та членів їхніх сімей. Понад 80 років підприємство забезпечує працевлаштуванням людей з особливими потребами, створює нові робочі місця, здійснює трудову та соціальну реабілітацію людей з інвалідністю по зору.

Крім того, підприємство є потужним платником податків до місцевого бюджету, забезпечує валютні надходження та експортні поставки.

Фінансове навантаження на підприємство щоденно зростає разом зі зростанням вартості сировини та матеріалів, енергоносіїв, заробітної плати. Разом з цим, підприємство утримує об’єкти соціальної сфери, що дають змогу людям з інвалідністю по зору задовольняти різнобічні потреби. На утримання цих об’єктів підприємство щорічно витрачає близько 5 млн. власних обігових коштів.

Крім проблем, які доводиться вирішувати питання підтримання виробничого процесу та надання соціальних послуг, доводиться стикатися з іншими труднощами.

Так, на сьогодні до підприємства пред’явлена претензія Білоцерківського відділення ПАТ «Київоблгаз» щодо роботи вузла обліку газу та виставлено рахунок на суму 1355633,25 грн. за необлікований газ.

На думку керівництва підприємства, претензія щодо роботи вузла обліку газу є неправомірною, доказом чого є пакет документів.

Ситуація, що склалася, була розглянута колективом на спільному засіданні адміністрації, профкому та правління виробничої первинної організації УТОС. Члени громадських організацій стурбовані ситуацією, адже виведення значної суми з обігових коштів призведе до надзвичайних наслідків у роботі підприємства. Відсутність державної підтримки може призвести до банкрутства та руйнації підприємства, втрати сучасного реабілітаційного центру для людей з інвалідністю.

У зв’язку з вищевикладеним я направив звернення на ім’я Президента України Зеленського В.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Правління ПАТ «Київоблгаз» Дронова Д.С. та голови правління ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафторгаз в Україні» Коболєва А.В. з проханням допомогти у вирішенні ситуації, що склалася на підприємстві, де працюють люди з інвалідністю по зору.

Незрозумілою є позиція влади щодо вразливої категорії населення – людей з інвалідністю, але все ж сподіваюся на позитивне вирішення питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *