23 травня 2019 року народний депутат України від ВО «Свобода», член Правління Чорнобильської асоціяції народних депутатів України (ЧАНДУ) Олександр Марченко разом із депутатом Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Володимиром Панасовим та членом ВО «Свобода» С. Винниченком провели зустріч із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Якби не подвиг простих людей-ліквідаторів, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Нині ми маємо проблему щодо соціяльного захисту ліквідаторів та постраждалих осіб внаслідок ЧАЕС, яких держава зобов’язана підтримувати», – зазначив Олександр Марченко.

На зустрічі було обговорено питання ухвалення законопроєктів № 8308 “Про статус і соціяльний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо соціяльного захисту постраждалих осіб) та № 4442-1 «Про статус і соціяльний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо встановлення належного рівня пенсійного забезпечення.
Підбиваючи підсумки, було визначено, що необхідно продовжувати роботу над законопроєктами та їх ухваленням. Крім того, була надана пропозиція об’єднати всі чорнобильські організації і спільними зусиллями продовжувати відстоювати їхні конституційні права. «Нам необхідно здійснювати соціяльний захист постраждалих осіб та їхніх сімей, посилити державні гарантії і забезпечити пільгами ліквідаторів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи.
Вважаю своїм обов’язком максимально підтримувати цю категорію людей та допомагати у вирішенні соціяльно-побутових та матеріяльних питань», – зауважив парламентар.
По завершенню зустрічі будівельна компанія «Каменяр» відзначила всіх чорнобильців-ліквідаторів матеріяльною допомогою. Опісля помічниця Олександра Марченка Валентина Федорчук відвідала вдома хворого ліквідатора Анатолія Кривенда та передала йому матеріяльну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *