Народний депутат України свободівець Олекмандр Марченко вимагає не допустити ліквідації дитячої музичної школи №2 у місті Біла Церква на Київщині. Відповідне звернення 15 травня 2018 року націоналіст скерував до міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого, міністра культури України Євгена Нищука та віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка.

Як зазначає у зверненні парламентар, ліквідацію музичної школи передбачено проектом рішення міської ради про оптимізацію навчальних закладів, який уже включено до порядку денного наступної сесії. Місцеві жителі обурені такими планами та категорично проти закриття мистецького закладу.

Школа понад 45 років навчає учнів грі на музичних інструментах та музичному мистецтву, майстерності хорового та сольного співу. Учні Білоцерківської дитячої музичної школи № 2 неодноразово виборювали найвищі нагороди на міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Крім того, випускники школи закінчили вищі навчальні мистецькі заклади та мають звання заслужених та народних артистів України.

Містяни вважають, що закриття закладу є грубим порушенням закону, їхніх конституційних прав на навчання та працю, а також завдає непоправної шкоди культурі України та майбутньому поколінню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *