28 листопада 2013р. на сесії Білоцерківської міської ради голова фракції ВО «Свобода», очільник Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Марченко зачитав депутатський запит «Про звернення до Президента України Януковича В.Ф.». Зокрема, в запиті йшлося про негайне скасування постанови Уряду Азарова та відновлення роботи по євроінтеграції і підписанню угоди про Асоціацію з Європейським Союзом; відправлення у відставку уряду Азарова–Табачніка; у разі нездатності Верховної Ради ухвалювати євроінтеграційні закони – необхідність розпуску парламенту та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

 

Натомість, як повідомляють у Білоцерківській міській організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, на підтримку депутатського запиту проголосувало 18 депутатів з присутніх на сесії 46, инші – утрималися.

Коментуючи дане рішення Олександр Марченко зазначає: “Як Сталін і Каганович, які знищували український народ, так і ці покручі – депутати міської ради, які не підтримали депутатський запит «Про звернення до Президента України Януковича В.Ф.», своїми діями влаштовують геноцид українців. Адже фактично сьогодні пересічний громадянин покинутий напризволяще та знущання чиновників різних рівнів. Процвітає рейдерство. Ми залишились без якісної освіти та медичних послуг, без захисту в суді, без захисту від різних «тітушків» та політичних переслідувань, без роботи на своїй землі та якісної оплати праці вчителям, лікарям та бюджетникам. В Україні панує корупція та беззаконня. Докорінним чином змінити ситуацію та розпочати зміни в Україні, запровадити європейські стандарти життя дозволяла угода про Асоціацію з Європейським Союзом. Більшість мешканців України та білоцерківців підтримують євроінтеграцію. Але однією постановою прем’єр-міністр Азаров все це перекреслив”.

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.