21 червня 2018 року депутати Білоцерківської районної ради ухвалили рішення про підняття біля адмінбудівлі Білоцерківської райради революційного прапора ОУН у дати, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яти героїв. Автором проєкту цього рішення виступив голова фракції ВО «Свобода» у Білоцерківській райраді Василь Хрик.

«Червоно-чорний революційний прапор ОУН відтепер підніматимуть поблизу будівлі Білоцерківської райради. Це рішення сьогодні ухвалено з ініціятиви фракції «Свободи». Цим рішенням ми демонструємо, що не дозволимо иншим державам переписувати нашу історію та ще раз підтверджуємо рівну повагу до наших героїв та їхнього внеску в боротьбу за незалежність України. Це важливий крок до відновлення історичної справедливости в нашому регіоні. Вітаю усіх мешканців Білоцерківщини!» ‒ прокоментував Василь Хрик.

Згідно з рішенням, біля будинку районної ради підійматимуть революційний прапор ОУН у дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби: 1 січня – в день народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, 22 січня – День Соборности України; 29 січня – День пам’яти героїв Крут, 3 лютого – день створення ОУН та в инші дні – всього 13 днів у рік.

«Зазначу, що цей перелік дат не є вичерпним. Тобто революційний прапор ОУН також може бути вивішений і в инші дні», – додав автор документа.

Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власности, громадським об’єднанням міста також запропонували вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у вищезазначені дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *