Pp-QBgKxsg

 Pp-QBgKxsg

Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» інформує вас про те, що 13 грудня 2016 р. фракція Білоцерківської міської ради ВО «Свобода» не взяла участь у засіданні позачергової сесії.

Наше рішення аргументоване абсолютно непрофесійною підготовкою до засідання сесії секретарем міської ради та міським головою.

Отримати матеріали сесії та власне порядок денний депутати мали можливість лише 12 грудня протягом однієї години (з 17:00 до 18:00). Це пряме порушення регламенту міської ради (Ст.25. п. 11), у якому вказано, що депутати мають бути ознайомленими з проектами рішень не пізніше як за день до початку сесії. Окрім того деякі проекти рішень не розглянуті профільними комісіями, що є порушенням регламенту Білоцерківської міської ради та Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні». 

Міський голова маніпулює громадською думкою, перекладаючи відповідальність за свій непрофесіоналізм, на депутатів міської ради.

Обурливою є практика міської влади за допомогою шантажу примушувати депутатів голосувати за будь-які рішення всліпу.

На нашу думку найкращим виходом із ситуації, було б призначення засідань постійних комісій на 13 грудня, а відповідно позачергову сесію – на 15 грудня. 

Міський голова в своїй практиці керується непопулярними рішеннями «найкращих» часів партії регіонів, що заводить ситуацію у міській раді у політичну кризу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *