Активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» ота ВГО «Сокіл» подарували адресні таблички з назвою вулиці Героя російсько-української війни Віталія Коломійця.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/svoboda_vul.-kolomiitsia-8-1024x576.jpg)
Ще у 2017 році Білоцерківська міська рада за ініціативи депутата Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадима Кошеля перейменувала вулицю на честь загиблого Героя. Але з різних причин не всі мешканці змінили таблички на своїх будинках.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/svoboda_vul.-kolomiitsia-5-1024x576.jpg)
Тож за кошт Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» виготовлені відповідні таблички для усіх будинків по вул. Віталія Коломійця.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/svoboda_vul.-kolomiitsia-7-1024x768.jpg)
Захід присвячений до річниці вшанування Ілловайської трагедії, де згинув Віталій Коломієць.