23 серпня 2020 року у Білій Церкві активісти міських організацій ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» провели традиційний автопробіг до Дня Державного Прапора України.
Націоналісти на своїх автомобілях, прикрашених державними, партійними та червоно-чорними прапорами, проїхали центральними вулицями міста.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-23_17-00-21-1024x768.jpg)
“Такі заходи, як автопробіг до Дня Державного Прапора, дуже важливі! Адже вони допомагають зрозуміти по велич нашого державного стягу. Це велике свято, яке єднає українців. Власне, й мета нашого автопробігу – популяризація серед населення Державного Прапора. Ми українц є господарями на своїй, Богом даній землі”, – зазначив заступник голови Київської обласної організації ВО «Свобода», депутат Київоблради Вячеслав Хмельницький.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-23_16-22-57-1024x768.jpg)