30 листопада 2017 року депутати Білоцерківської міської ради шляхом таємного голосування обрали секретарем міської ради депутата від ВО “Свобода” Вадима Кошеля.

На підтримку націоналіста місцеві депутати одностайно віддали всі 39 голосів.

“Я усвідомлюю ‒ це велика довіра, відповідальність та складна робота. Докладу максимум зусиль для консолідації депутатів, сприятиму тому, щоб усі проєкти рішень неодмінно проходили через профільні комісії. Дискусії та внесення поправок мають відбуватися саме на комісіях, а не в сесійній залі. Одне з моїх найголовніших завдань ‒ інформувати і залучати депутатський корпус та громадськість до всіх публічних заходів, що відбуваються в місті. Громада має бути максимально залучена до усіх процесів у міській раді. Я в жодному разі не залишаю свій виборчий округ і продовжу приймати громадян за звичним графіком. Для мене важлива довіра людей, тому забезпечу відкритість своєї діяльности. Для мене велика честь працювати на громаду Білої Церкви!” ‒ зазначив Вадим Кошель.

Довідка: Вадим Кошель народився 21 жовтня 1985 року в Білій Церкві, має вищу освіту, працює в ДЮСШ “Богатир” тренером-викладачем боротьби дзюдо. Член ВО “Свобода” з 2012 року. В грудні 2016 року призначений виконувачем обов’язків голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”. Активний учасник Революції гідности.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *