4 травня 2016 року у м. Біла Церква в центральній бібліотеці для дітей відбулося відкриття щорічної загальноміської виставки-конкурсу “О, писанко, ти – символ України!”.

Маленькі майстри та майстрині представили на конкурс яскраві, виготовлені власноруч, писанки, дряпанки, крашанки, великодні композиції, малюнки, вироби з лози та солоного тіста.

Свято розпочав настоятель церкви Покрови Божої Матері отець Миколай, який благословив учасників заходу та привітав із Воскресінням Христовим.

Учасниками конкурсу стали 187 читачів-дітей бібліотек міста, віком від 6 до 15 років. Серед 300 дитячих робіт журі обрало переможців у номінаціях: “Кращий малюнок”, “Краща поробка”, “Краща колективна робота”.

На запрошення відвідати виставку відгукнулися депутат від ВО “Свобода” Вадим Кошель та його помічник Володимир Проценко.

“Надзвичайно радий бути присутнім серед такої великої концентрації творчих людей. Приємно, що українські традиції поступово відновлюються. Вже можна стверджувати, що совєцька іржа так і не змогла виїсти українську душу. Завдяки таким талановитим дітям та їхнім вчителям, бібліотекарям, художнім керівникам українське мистецтво існуватиме вічно, а відтак і Україна”, – сказав підчас вітального виступу Вадим Кошель.

У підсумку конкурсу усі переможці отримали заслужені призи, зокрема, і від депутата-свободівця.

Усі охочі мають можливість відвідати виставку писанок й помилуватися візерунками Великодня-2016! Виставка працюватиме до 15 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *