У Білій Церкві Київської области міліціянти, замість того, аби врешті-решт дати бій місцевому організованому злочинному угрупуванню, що виконувало політичні замовлення на виборах 2010 та 2012 років та брало участь у рейдерському захоплені будинку Ніни Москаленко, розпочали наступ на свободівців. Зокрема, складено адмінпротокол на голову Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександра Хозєєва за неповідомлення органу виконавчої влади про акцію протесту біля будинку “бойовика” Вадима Тітушка (Вадика Румуна).

Натомість очільник націоналістів міста повідомляє: “Акція була блискавичною реакцією на звернення громадян, які обурені тим, що Біла Церква уславилася на всю країну як кримінальне місто. Білоцерківці не перший рік є свідками того, як керівництво міста та правоохоронці залишаються бездіяльними щодо наведення в місті правопорядку. Такий розквіт організованої злочинності не можливий без відома та схвалення згори. Тому ми припускаємо, що уся владна верхівка міста є куратором цієї злочинної схеми і водночас є виконавцем політичних замовлень з области, безпосередньо від голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка. Наприклад, саме “регіонал” Присяжнюк під час парламентських виборів 2012 року особисто представляв на заходах у місті кандидата Віталія Чудновського. Так, особу Чудновського білоцерківці пов’язують із близько 650 “бритоголовими” молодиками, яких на допомогу місцевим бандюкам напередодні дня голосування завезли в місто із східних областей України. На їхньому рахунку побиття громадян, моральний тиск на виборців та погрози фізичною розправою щодо інших кандидатів. Належно не реагуючи на масові звернення жителів Білої Церкви, бездіяльною влада міста була й під час виборчого процесу та у день виборів, коли від провладного кандидата було організовано масовий підкуп виборців”.

За словами свободівця, після розголосу в Україні діянь білоцерківських політичних кримінальників міська міліція намагається імітувати хоча б якусь діяльність, проте вона, як виявляється, спрямована проти непокірних націоналістів. Своєю акцію націоналісти вкотре намагалися привернути увагу до проблеми, яка існує в місті, але взамін отримали репресії.

Наступного тижня справу щодо неповідомлення про акцію біля будинку Вадима Тітушка розглядатиме Білоцерківський міськрайонний суд.

Нагадаємо, що 25 травня 2013 року в Білій Церкві Київської области місцева організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела пікет біля будинку “бритоголового спортсмена” Вадима Тітушка (Вадіка Румуна), якого підозрюють у побитті журналістки Ольги Сніцарчук під час акції “Вставай, Україно!”” в Києві 18 травня. Докладніше можна прочитати за посиланням: http://www.kyiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039435/

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *