29 червня 2017 року на сесії Білоцерківської міської ради депутати одностайно підтримали проєкт рішення про перейменування вул. Чайковського другої на вул. Віталія Коломійця, де проживав боєць добровольчого батальйону “Донбас”, активіст місцевої “Свободи”, який загинув у Іловайському котлі.
“Після внесення пропозиції ми пройшли усю процедуру, передбачену законодавством. Це громадська ініціятива, збір підписів усіх мешканців вулиці, згода родичів, спеціяльна робоча група щодо перейменування, круглі столи та громадські обговорення, оприлюднення проєкту рішення та отримали схвальну рекомендацію профільної комісії міської ради. Сьогодні у сесійній залі зроблено останній крок. Дякую усім депутатам, що підтримали це рішення. Ім’я Віталія золотими літерами назавжди вписане в історію нашого міста”, ‒ прокоментував член робочої групи з перейменування вулиць, депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель.
Після ухвалення рішення з ініціятиви фракції ВО “Свобода” присутні у сесійній залі вшанували героїв російсько-української війни хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *