25 травня 2013 року в Білій Церкві Київської области відбувся пікет місцевої організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” біля будинку “бритоголового спортсмена” Вадима Тітушка (Вадіка Румуна), якого підозрюють у побитті журналістки Ольги Сніцарчук під час акції “Вставай, Україно!” в Києві 18 травня. Таким чином націоналісти намагалися привернути увагу містян до кримінального свавілля в Білій Церкві, яке відбувається за режиму Януковича.

Учасники пікету тримали плакати з написами: “Захистимо наше місто від кримінальників та “відморозків”, “Сьогодні – журналістка, завтра – ваша сестра, дружина, донька”, а також скандували: “Геть “відморозків” з Білої Церкви!”.

Як зазначає голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв, акція має, зокрема, на меті показати усю безвідповідальність чинної влади та привернути увагу до того, що в Білій Церкві сформовано кримінальне угрупування, яке є загрозою безпеці жителів міста.

“З приходом до влади Януковича ми бачимо лише зростання організованої злочинности. Люди приходять до висновку, що міська влада і правоохоронці є “дахом” для криміналу. Адже так і не було дано правову оцінку та вжито заходів щодо дій “спортивних журналістів міцної статури” під час виборів у Білій Церкві 2010 та 2012 років, коли били мирних мешканців, чиниться фізичний та моральний тиск на опозицію, лунають погрози фізичної розправи тощо. Отже, ми вимагаємо навести порядок та нарешті розслідувати всі ці факти беззаконня”, – наголосив свободівець.

У Білоцерківській міській організації заявляють, що й надалі готові до подібних пікетувань і в жодному разі не погодяться з тим, що місто віддано на поталу бандюкам. Націоналісти закликають бути готовими до протистояння свавіллю бандитів, яких покриває влада і міліція.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *