10 жовтня 2018 року за сприяння секретаря Білоцерківської міської ради Вадима Кошеля (фракція ВО «Свобода») відбулося нагородження працівників галузі освіти та спорту міста з нагоди святкування Дня захисника України. Нагородження провели голова Конгресу Громадянського суспільства України, перший командувач ВМС України, віце-адмірал Борис Кожин, журналіст і правозахисник Володимир Бондаренко, а також герой російсько-української війни нацгвардієць Сергій Позняк.

Нагороди та пам’ятні подарунки вручили за високий професіоналізм, патріотизм та відданість Українській державі, за гідне виховання нової генерації сучасних українців задля сталого розвитку України.

«Надзвичайно почесно перебувати поруч із такими легендарними людьми, як Борис Кожин. Ще приємніше вітати наших освітян та представників спорту напередодні величного свята – Дня захисника України. Це вже не перший візит почесних гостей до Білої Церкви, сподіваюся не останній. Від Білоцерківської міської ради висловлюю щиру подяку за ці волонтерські акції. Саме такі зустрічі надихають у боротьбі за українську Україну та потужну українську націю», – прокоментував Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *