5 березня 2019 року секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель долучився до заходів по вшануванню Великого князя Київської Русі Ярослава Мудрого. Цього дня на Замковій горі відбувся молебень, присвячений поминанню князя Ярослава.

Захід провели священнослужителі Православної Церкви України Білої Церкви та Білоцерківського району на чолі із настоятелем парафії Покрови Божої Матері о. Миколою Гопайничем.

«Ярослав Мудрий – взірець керівника держави, лідера нації. Саме в період його князювання почали будуватися і розвиватися міста, запрацювали закони, зведені значні архітектурні та релігійні споруди, відбувся значний розвиток культури, мистецтва, духовенства… Князь Ярослав – прекрасний дипломат, під час його правління ми мали чи не найкращі стосунки з Європою. Великого князь був мудрим воєначальником, під його проводом розширено територію Київської Русі, укріплено кордони, відбито регулярні напади загарбників. Такого керівника Україна потребує і сьогодні, і я вірю що незабаром такого лідера ми оберемо!», – наголосив Вадим Кошель.

Після молебню присутні поклали квіти до пам’ятника Ярослава Мудрого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *