У селищі міського типу Іванків, що на Київщині, за ініціятиви МГО “Моноліт 1044” та за підтримки Київської обласної організації ВО “Свобода” відбувся черговий загальний вишкіл під назвою “17 мікрорентген”.

З 9 по 11 червня 2017 року учасники з Київщини (в тому числі представники ВГО “Сокіл”), Житомирщини, Вінниці та Дніпра мали змогу пройти короткий курс військової підготовки, взяли участь у футбольному матчі та смолоскипному марші, яким ушанували загиблого бійця “Легіону Свободи” Олега Габорака.

Серед навчальних дисциплін були: військова тактика, в тому числі пересування і “зачистка”, вогнева підготовка, поводження зі зброєю, скелелазіння, психологія, самозахист, подолання смуги перешкод, лекції з історії Другої світової та соціяльно-економічної тематики.

10 червня в смт Іванків на стадіоні “Промінь” відбувся товариський футбольний матч між депутатами Іванківської районної ради та МГО “Моноліт 1044”.

“Матч видався напруженим, обидві команди виклалися на всі 110%. Результат матчу ‒ 0:0, лише у серії післяматчевих пенальті перемогла районна рада. Дякую депутатам, які відклали усі справи та не відмовилися пограти у футбол з молоддю. Дякую МГО “Моноліт 1044″, які своєю присутністю в Іванкові заряджають молоде покоління націоналізмом. Дякую усім небайдужим іванківцям, що прийшли на стадіон повболівати за команди”, ‒ сказав голова Іванківської районної “Свободи” Олег Береговий.

Увечері Іванківська районна організація ВО “Свобода” спільно з МГО “Моноліт 1044” та ВГО “Сокіл” організували смолоскипний марш на честь загиблого бійця “Карпатської Січі” Олега Габорака.

11 червня учасники покращували фізичну підготовку, провівши марш-кидок та долаючи смугу перешкод.

“Велика подяка “Свободі” за участь у підготовці до заходу, зокрема голові фракції ВО “Свобода” у Київській облраді, голові обласної “Свободи” Ігорю Сабію, свободівцю Володимиру Кобизському, особлива подяка ‒ депутату Іванківської райради від ВО “Свобода” Олегу Береговому, який допомагав на всіх етапах підготовки та проведення вишколу. Подяка інструкторам-побратимам “Арні”, “Давиду”, “Кобрі” та “БіґМаку”, а також приватному підприємцю Миколі Руденку”, ‒ розповів провідник МГО “Моноліт 1044” Руслан Микула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *