29 вересня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель привітав працівників заводу «Еталон» із 30-ю річницею від створення підприємства.

Працівники заводу за участи запрошених гостей, зокрема депутата-націоналіста, біля прохідної урочисто підняли три прапори: державний, ДСНС та підприємства. Вадим Кошель передав керівнику підприємства пам’ятні подарунки. Після урочистої частини присутні оглянули територію та виробничі потужності заводу.

«Нині підприємство переживає найважчі часи, адже протягом довгих років через судову тяганину рахунки підприємства були заблоковані, що паралізувало роботу. Найбільша заслуга працівників та керівництва – збереження основних засобів виробництва. Унікальний випадок, коли завод не розкрали та не продали за безцінь. Потенціял у підприємства величезний, він розрахований на більш ніж 500 робочих місць, 90% устаткування збережене та перебуває у робочому стані. Керівництво та працівники налаштовані позитивно й прогнозують, що вже наступного тижня рахунки буде нарешті розблоковано. Тож можна буде наймати робітників та розконсервовувати виробництво. Сподіваюся, вже зовсім скоро тут з’являться нові робочі місця для білоцерківців, а міський та державний б’юджети почнуть отримувати регулярні надходження», – прокоментував Вадим Кошель.

Довідка: Основною продукцією заводу «Еталон» було виробництво дозиметричного обладнання. Пізніше налагодило виробництво виробів із пластику та металу. Наразі виживає підприємство від надання в оренду своїх приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *