19 грудня 2017 року до Білоцерківської бібліотеки-філії №6 на дитячий фольклорний конкурс “Святий Миколай не омине жодну хатинку, обдарує кожну дитинку” завітали депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максим Запаскін та секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, поетеса-аматорка Тетяна Строкач, завідувачка бібліотекою-філіалом №9 Катерина Волинець. Саме їм було доручено оцінювати декламаторські здібності конкурсантів.

Завідувачка бібліотекою Надія Гаврилова ознайомила присутніх із традиціями відзначення цього дня в Україні та инших країнах, запросила переглянути книжкову виставку “З турботою про дитину”.

Гості заходу переглянули святкову історію “Ходить, ходить Миколай” від маленьких акторів ‒ кращих читачів філіялу та учнів ЗОШ №23. Дітлахам надзвичайно сподобались янголятка (Марина Пацьора та Денис Чернозуб), які прийшли разом зі святим Миколаєм (Олександр Цуцков) та чортик Антипка (Дмитро Яровий), який намагався заважати проведенню свята.

Кульмінацією заходу став конкурс віршів про Миколая, в якому взяли участь 11 учнів.

Перемогу здобули: Олександр Цуцков, Дарина Бабко, Олександр Федак, Денис Клюєв та Денис Чернозуб. Всі учасники заходу отримали призи та солодкі подарунки від депутатів та читачки бібліотеки Оксани Федак.

“Бібліотекарі подарувати маленьким читачам та їхнім батькам радість, веселий настрій, допомогли повірити в чудо, здійснення бажань і мрій. Нехай це свято стане для нас святом милосердя, доброти, прощення і любові до ближнього. Працівникам бібліотек, особливо Надії Гавриловій, велика вдячність за відродження українських традицій”, ‒ зазначив Вадим Кошель.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *