29 листопада 2018 року під час сесії Білоцерківської міської ради секретар міськради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель озвучив звернення до Президента України, Верховної Ради України від депутатів Білоцерківської міськради з вимогами якнайшвидшого здійснення конкретних кроків після запровадження в Україні воєнного стану. Свої підписи у підтримку звернення поставили 26 депутатів.

У зверненні йшлося, що 25 листопада 2018 року Російська Федерація вчинила черговий акт відкритої агресії проти України, здійснивши напад на українські військові кораблі, і цей факт на очах всієї міжнародної спільноти вкотре підтвердив, що Москва веде проти України війну на всіх фронтах.

«ВО «Свобода» вимагала запровадження в державі воєнного стану ще в лютому 2014 року, відразу після початку агресії Росії. На жаль, тоді влада нас не почула і продовжувала ігнорувати наші вимоги всі наступні роки війни, торгуючи з агресором та підписуючи зрадницькі мінські угоди. Після анексії Криму, військового вторгнення на Донбас, Іловайської трагедії, Дебальцевого на п’ятому році війни українська влада нарешті почала «помічати» необхідність воєнного стану. Цей крок необхідний для держави, але він не має стати політичною технологією для виборчої кампанії. Це має бути реальний механізм для боротьби з агресором. Тому відразу після запровадження воєнного стану слід здійснити конкретні кроки, зокрема розірвати дипломатичні стосунки та всі договори з Росією; закрити кордон із РФ; припинення торгівлі з агресором; припинення діяльність на території України російського бізнесу та початку процесу його конфіскації; докласти максимум зусиль для якнайшвидшого визволення українських полонених моряків», – прокоментував націоналіст.

Після підписання звернення направлені до Президента та Верховної Ради України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *