Фракція ВО «Свобода» у Білоцерківській районній раді вважає, що більшість рішень другої сесії ради прийняті з грубими порушеннями законодавства та регламенту та є нелегітимними.

«Голова районної ради прийняв одноосібне рішення та оголосив про відкриття сесії. Це є грубим порушенням, оскільки депутати мають своїм голосуванням прийняти рішення про початок пленарного засідання. Усі рішення приймалися підняттям рук, а не поіменним, як того вимагає Закон про місцеве самоврядування (частина 3 ст. 59). Новий регламент прийнято одразу за основу та в цілому, не давши змоги депутатам навіть озвучити пропозиції з правками до нього», – заявив депутат Білоцерківської районної ради від ВО «Свобода» Ярослав Тромса.

Нелегітимне засідання другої сесії є наслідком першої сесії, яка також відбулася з кричущими порушеннями українського законодавства. Коли в незаконний спосіб було обрано керівництво ради. З приводу чого депутати звернулися до правоохоронних органів та очікують на результати розслідування.

На завершення голова ради поспіхом закрив сесію, не розглянувши питання «Різне». Таким чином він порушив права депутатів, які хотіли виступити із заявами. Так, депутат від ВО «Свобода» Ярослав Тромса був позбавлений можливості виголосити підготовлене Звернення фракції ВО «Свобода» до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Депутати фракції ВО «Свобода» після кожного порушення вказували голові ради про них та вимагали повернути роботу в законне русло. Але керівництво, обране в незаконний спосіб, продовжило нехтувати правовими нормами. Такі дії змушують депутатів вчергове завертатися до правоохоронців та до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *