27 грудня 2018 року з ініціятиви фракції ВО «Свобода» Білоцерківська міська рада підтримала проєкт рішення про звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови НКРЕКП від 21.12.2018 №2010 «Про внесення змін до Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01 березня 2017 року», яке з трибуни озвучив секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Цей проєкт рішення був підготовлений фракцією ВО “Свобода” у відповідь на постанову НКРЕКП, якою було скасоване положення, за яким тариф на електроенергію для технічних цілей в багатоквартирних будинках (робота ліфтів, насосів, освітлення МЗК тощо) встановлювався на рівні, як для населення. (http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=37592).

Внаслідок прийняття цієї постанови через підвищення ціни на електричну енергію зросте вартість утримання багатоквартирних будинків у місті Біла Церква.
Вважаємо, що дії НКРЕКП здійснені виключно в інтересах енергетичних компаній, більшість з яких контролюють проросійські бізнесмени.

«На жаль, «успішний» уряд Гройсмана все глибше залізає у кишеню пересічного українця, щоб догодити олігархам, у той час, як антиолігархічний пакет докорінних перетворень, запропонований ВО «Свободою», парламент ігнорує», – прокоментував ситуацію депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» білоцерківський свободівець Максим Запаскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *