За ініціативи депутата Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадима Кошеля на виконання доручення мешканців будинку тривають ремонтні роботи з облаштування прибудинкової території за адресою Сквирське шосе, 218б.

Завдяки депутатам Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеславу Хмельницькому, Сергію Яременку, Максиму Запаскіну та голові фракції ВО «Свобода» Ігорю Сабію (члену бюджетної комісії) були виділені кошти на цей об’єкт.

«Після 3 років моїх депутатських звернень, звернень мешканців, звернень фракції “Свобода”, звернення до обласної ради. Будівельну техніку в цьому районі бачили лише при спорудженні будинків, а це 50-60 роки. А тепер це вже третя прибудинкова територія за цей рік. Раніше роботи було виконана в сусідніх будинках – Січневого прориву №11 та №13. Тож, контролюймо виконання робіт. Має бути пониження бордюрів, пандуси для маломобільних груп, біля під’їздів бруківка на дорозі асфальт. Буду тримати вас в курсі процесу ремонту», – розповів депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *