За ініціативи депутата Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадима Кошеля на виконання доручення мешканців будинку тривають ремонтні роботи з облаштування прибудинкової території за адресою Сквирське шосе, 218б.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/svoboda_koshel_skvyrse-shose-28b3-1024x768.jpg)
Завдяки депутатам Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеславу Хмельницькому, Сергію Яременку, Максиму Запаскіну та голові фракції ВО «Свобода» Ігорю Сабію (члену бюджетної комісії) були виділені кошти на цей об’єкт.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/svoboda_koshel_skvyrse-shose-28b1-1024x768.jpg)
«Після 3 років моїх депутатських звернень, звернень мешканців, звернень фракції “Свобода”, звернення до обласної ради. Будівельну техніку в цьому районі бачили лише при спорудженні будинків, а це 50-60 роки. А тепер це вже третя прибудинкова територія за цей рік. Раніше роботи було виконана в сусідніх будинках – Січневого прориву №11 та №13. Тож, контролюймо виконання робіт. Має бути пониження бордюрів, пандуси для маломобільних груп, біля під’їздів бруківка на дорозі асфальт. Буду тримати вас в курсі процесу ремонту», – розповів депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадим Кошель.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/svoboda_koshel_skvyrse-shose-28b2-1024x768.jpg)