15 травня 2019 року в приміщенні Білоцерківської міської ради за сприяння секретаря міськради, депутата від ВО «Свобода» Вадима Кошеля відбувся Форум сім’ї.

Метою форуму було привернути увагу до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідувати зусилля представників органів влади і громадськости для захисту української сім’ї й формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

У ході заходу до присутніх звернувся секретар міськради Вадим Кошель: «Українська нація – під загрозою, адже під загрозою є традиційна українська сім’я. Московсько-українська війна, зубожіння народу та нав’язування нам під виглядом захисту прав людини різноманітних збочень – виклики, що стоять перед існуванням інституту сім’ї в Україні. Батькам нині фізично не вистачає часу на спілкування з дітьми через зайнятість на роботах, виїзд за кордон тощо. Низький рівень життя тягне за собою зловживання алкоголем, наркотиками тощо. Дітей виховує телебачення, Інтернет, вулиця.

Нав’язування нам під виглядом захисту прав людини збочень – це намагання зруйнувати наші українські сімейні традиції. Таким чином ліберальні сили намагаються розмити поняття «нація», «мова», «традиції». Вони вимагають змінювати закони, освітні програми. Вони вже дісталися школи та дитячого садочка. Але в нас у державі є багато сил, готових протистояти цим згубним впливам. Це релігійні організації, громадські активісти та політичні партії. І лише об’єднавши зусилля, зможемо перемогти.

Депутатська фракція «Свободи» у Білоцерківській міськраді адекватно реагує на ці виклики. Спільно з радою церков ми розробили звернення до керівництва держави задля збереження інституції традиційної сім’ї. Подібні звернення за ініціятиви депутатів-свободівців ухвалили Київська облрада та близько 20 рад різних рівнів Київщини, і загалом по Україні – близько 80.

На нас звернули увагу, і в березні в столиці відбувся грандіозний Форум сім’ї, тепер проводять регіональні, як от сьогодні в нас. На тому форумі виступали більше десяти кандидатів у президенти, і всі вони наввипередки розповідали про підтримку усіх наших дій. Але деякі з них буквально за кілька тижнів побігли на заходи щодо захисту так званих гендерних прав.

Вже зовсім скоро ми обиратимемо нову Верховну Раду та керівництво на місцях, тож закликаю обирати ті політичні сили, які не лише декларують, а реально ведуть боротьбу за традиційну українську сім’ю. Це не агітація, це один із фронтів війни за Україну».

Під час форму присутні заслухали доповіді на тему сімейних цінностей, взяли участь у панельних дискусіях та працювали над планом розвитку сім’ї в місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *