13 вересня 2020 року активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» виступили офіційними спонсорами та долучилися до організації й проведення велосотки «Білоцерківський стандарт» — 100-кілометрового велосипедного маратону мальовничими місцями Білоцерківщини.

Перед початком змагань зі словами вітання до учасників звернувся депутат Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель, який побажав усім сил, сприятливої погоди та, зрештою, вдалого фінішу. Також між учасниками змагань Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” провела лотерею. П’яти щасливчикам дісталися сертифікати на придбання велотоварів у магазині “Columb”.

У селі Пархомівка був облаштований традиційний «свободівський» контрольний пункт, що перебував за 63 км від фінішу. Як співорганізатори змагань націоналісти організували пункт харчування.

Цьогоріч активістка Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Вікторія Шабельна подолала усю 100 км дистанцію велостки “Білоцерківський стандарт”.

Організатори нагородили Білоцерківську міську організацію ВО «Свобода» подякою за підтримку змагань. Подяку отримав голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Сергій Яременко, який особисто взяв участь в підготовці та організації змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *