18 листопада 2020 року за сприяння Білоцерківської міської організації ВО «Свобода», зокрема Максима Запаскіна та Вячеслава Хмельницького відбулося чергове зариблення річки Рось.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/2020_11_18_za-spryiannia-bilotserkivskoi-svobody-provedeno-zaryblennia-r.-ros4-1024x576.jpg)
«Як завжди, традиційно свободівці разом з ЦПД УДАБ сьогодні здійснили вселення коропу в річку Рось. Не під вибори, а заради відновлення нашої річки, підтримки її біобалансу. В цьому році це вже друге зариблення. І так – останні три роки. І не важливо, є наша фракція в міській раді, чи її нема, зупинятись ми не збираємось!», – наголосив Максим Запаскін.
Загалом до водойми випущено близько тонни малька однорічки.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/2020_11_18_za-spryiannia-bilotserkivskoi-svobody-provedeno-zaryblennia-r.-ros3-1024x576.jpg)