fbpx

21 червня 2020 року активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» привітали медичних працівників Білої Церкви з професійним святом.

Націоналісти завітали до Білоцерківської міської лікарні №3 виголосили слова подяки медпрацівникам, вручили квіти та солодкий подарунок у вигляду торту.
«Сьогодні ми сердечно вітаємо вас із професійним святом. Дякуємо медикам за те, що захищаєте наші життя на передовій боротьби з коронавірусом, і віддано рятуєте захисників на московсько-українському фронті», – сказав у вітальному слові депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький.

У заході взяли участь голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода», депутат Київської обласної ради, герой російсько-української війни Сергій Яременко, депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадим Кошель, представник ВО «Свобода» у виконавчому комітеті Сергій Винниченко, рядові свободівці, молодь ВГО «Сокіл».

Окремо слова вдячності пролунали на адресу Артема та Ольги Нерубайських (активістів Узинської міської організації ВО «Свобода»), які приготували торт.