13 травня 2018 року партійці Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” разом із активістами ВГО “Сокіл” привітали жінок з Днем матері.

У акції взяли участь депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” Сергій Яременко, Вячеслав Хмельницький та Максим Запаскін.

Це свято щорічно відзначається в другу неділю травня. Велику роль у вихованні дитини відіграє саме мама, адже вона прищеплює любов до Батьківщини та своєї рідної землі. Націоналісти на вулицях міста дарували жінкам квіти, вітальні листівки та бажали їм міцного здоров’я.

“Сьогодні один з найсвітліших днів року. День матері ‒ по справжньому жіноче, українське свято. Саме завдяки матерям Україна вистояла проти агресії ворога, адже саме вони виховали воїнів, що захищають нашу державу, саме вони виховали небайдужих людей, що на волонтерських засадах допомагають армії і по сьогодні. Тому саме матерів ми маємо вшановувати та цінувати, не лише сьогодні, а і кожного дня”, ‒ прокоментував голова Київського обласної організації ВО “Свобода” Сергій Яременко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *