15 серпня 2015 року члени Білоцерківського осередку ВГО “Сокіл” за підтримки Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” та служби доставки води “Ярослав Вода” втретє організували арт-майданчик в центрі міста. “Сокільці” запросили до співпраці викладачів різних мистецтв, котрі провели безкоштовні майстер-класи для дітей віком від 3 до 12 років. У заході взяли участь білоцерківські волонтери. Вони показали малюкам, як плететься маскувальна сітка.
Найбільше захоплення у дітлахів викликала саме допомога військовим. Усвідомлюючи ступінь відповідальности та важливости справи, хлопчики і дівчатка під керівництвом волонтерів з групи “Шалені бджілки” сумлінно працювали над маскувальною сіткою, вплітаючи туди щиру любов та віру в перемогу добра над злом. Окрім того, дітки намалювали зворушливі листівки до Дня незалежности із побажаннями для захисників України. “Сокільці” передали малюнки Білоцерківській волонтерській групі, яка найближчим часом доставить їх на фронт. Відбувся традиційний танцювальний майстер-клас, а також змагання зі стрибків, де всі маленькі учасники отримали призи.
“Хороші щирі люди регулярно допомагають нам організовувати дозвілля для дітей, тому навіть погодні негаразди не порушують плани. Україна у стані війни, тому наше завдання не дати відчути малечі страх чи самотність. Вони гуртуються, підтримують один одного, спільно допомагають військовим. Українці – нація, яка самоорганізовується та дає відсіч ворогу. Саме в такому дусі ми прагнемо виховати підростаюче покоління”, – зазначив заступник голови Білоцерківського осередку ВГО “Сокіл” свободівець Вадим Кошель.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *