Цього року вшанування 106-го дня народження провідника української нації ще гучніше пролунало по всій Україні. Білоцерківські свободівці взяли участь у марші в столиці, в якому, по деяким даним, нараховувалось близько 5 тисяч патріотів.

  

Хода почалась після 18:00 з Університету Шевченка. Патріоти гучно славили Україну та її героїв: «Слава Україні! Героям слава!», «Слава Нації! Смерть ворогам!», «Україна понад усе!», «ОУН-УПА державне визнання!», «Бандера, Шухевич – герої народу, вони воювали за нашу свободу!». І відчувалось як Дух наших героїв вітає у просторі…

Запалали тисячі смолоскипів. І живою рікою вогняного світла, як символ святої патріотичної боротьби, марш почав рухатися по головним вулицям столиці. Патріоти йшли бульваром Шевченка до Бессарабської площі, повернули на Хрещатик і прийшли під стелю на Майдан Незалежності. Гучне славлення героїв та вогняний потік привертали увагу пробуджуючи дух патріотизму у мешканців Києва.

Під стелою з привітаннями та патріотичними гаслами до учасників ходи та всіх небайдужих українців звертались воїни-оуновці, бійці учасники бойових дій на сході країни, лідери-свободівці та суспільні діячі. Святкування 106-ї річниці дня народження Степана Бандери завершалось співом відданих сердець Національного Гімну України.

Слава Україні! Слава Героям! Слава Духу Української Нації!

 

Відеозапис учасника з міста подій дивиться за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=qMW1x9HI8hs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *