9 березня у Білій Церкві біля погруддя Т.Г. Шевченка відбувся мітинг місцевої «Свободи» присвячений 199-річчю від Дня народження великого Кобзаря.

Присутні на заході пригадали творчість Т.Г. Шевченка та її значення для поколінь українців, наших сучасників. Учасники мітингу зазначили, що багато митців в Україні залишили нам свою видатну пам’ять, але перший поміж них, був і залишається, Т. Шевченко.

Голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко: «По всій Київській області з ініціативи ВО «Свобода», місцевих організацій відбуваються акції до Дня народження Т.Г. Шевченка. Адже сьогодні виповнюється 199 років ідеології відродження української державності.

Ми зібралися окремо від влади і ми повинні бути відвертими з собою: не можна приходити аби «відбути» це свято, при цьому в школах зменшувати кількість годин української мови, як це робить ця влада. Ми щиро вшановуємо великого українця, нашого Кобзаря, який й до нині направляє боротьбу за нашу Україну».

Паралельно із мітингом до річниці народження Т.Г. Шевченка у місті проходила акція «Свободу Павліченкам», організована місцевим футбольним фан-рухом. Колону із близько 150 підлітків зупинили правоохоронці і примусили припинити акцію. Двоє підлітків було затримано й супроводжено до відділку міліції. Депутат міської ради свободівець В’ячеслав Хмельницький допоміг звільнити інших підлітків, яких правоохоронці утримували на місці події; він також повідомив батькам затриманих підлітків, аби ті якнайшвидше забрали своїх дітей з міліцейського відділку.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *