7 червня 2017 року у приміщенні Центральної бібліотеки м. Біла Церква відбувся творчий вечір письменниці та поетеси, активістки Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Таїни Братченко.
У заході взяли участь місцеві майстри художнього слова, громадські активісти, інтелігенція, свободівці, зокрема депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель.
“Радий, що присутній на цьому творчому заході. Слово ‒ це зброя у боротьбі за Україну. Пані Таїна уособлює творче крило нашої партійної організації. Завдяки їй протягом тривалого часу, українська мова шириться серед усіх верств населення. Адже велику частину поетичних та прозових творів займає дитяча література. Дякую і бібліотечній системі, яка допомагає доносити українське слово до читачів. Бажаю Таїні здоров’я, натхнення, сил та часу продовжувати писати. Вірю, що спільними зусиллями ми доб’ємося перемоги на усіх фронтах у боротьбі за українську Україну”, ‒ наголосив під час вітального слова Вадим Кошель.
Творчий вечір відбувся за сприяння працівників Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи та директора Центральної бібліотеки Людмили Чупак.
Під час заходу звучали твори Таїни Братченко у виконанні присутніх та самої авторки. Ансамбль “Калина” виконав українські пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *